Офіційна сторінка міста Миколаїв
Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинок

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Малий та середній бізнес

Розвиток підприємництва на місцевому рівні є ключовим напрямком державної політики підтримки підприємницької діяльності.

Реалізація цієї діяльності здійснюється через міські Програми розвитку підприємництва.

З метою сприяння розвитку підприємництва рішенням міської ради від 21.12.06 № 9/16 затверджено Програму розвитку малого підприємництва в м. Миколаєві на 2007 – 2008 роки.

Головні задачі міської Програми розвитку малого підприємництва спрямовані на розвиток і підтримку підприємництва в різних секторах економіки, створення таких правових, організаційних і економічних умов, які б сприяли максимальному об'єднанню інтересів суб'єктів підприємницької діяльності з інтересами відповідних адміністративно – територіальних одиниць; створенню нових робочих місць; наповненню місцевого бюджету; реалізації державної політики підтримки підприємництва. Міським бюджетом передбачено щорічне виділення коштів на реалізацію заходів Програми.

На виконання заходів Програми виконавчим комітетом Миколаївської міською радою проведено роботу щодо проведення аналізу та підготовки пропозицій до законодавчих та нормативно – правових актів, що регулюють підприємницьку діяльність, з подальшим їх розглядом на засіданнях постійної комісії міської ради з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування населення та захисту прав споживачів. Разом з тим проводиться робота щодо здійснення аналізу податкового законодавства та місцевих розпорядчих документів.

З метою забезпечення виконання регуляторних актів щодо проведення перевірок контролюючими органами, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради щокварталу проводиться аналіз інформації щодо проведення планових та позапланових перевірок малого підприємництва контролюючими та правоохоронними органами, разом з тим щомісячно в ЗМІ публікується інформація про служби та організації з питань захисту прав підприємців, аналогічну інформацію розміщено на Інтернет – порталі Миколаївської міської ради.

На виконання заходів «Програми розвитку малого підприємництва в м. Миколаєві на 2007 – 2008 роки» на базі Миколаївського відділення “Молодіжний підприємницький рух” для підприємців міста було створено “гарячу лінію” інформаційно – консультаційного характеру. В рамках реалізації Програми, було забезпечено безперебійну роботу “гарячої лінії” в м. Миколаєві за телефоном 35-97-97. Консультування суб’єктів підприємницької діяльності відбувається з юридичних питань, питання кредитування банківськими структурами та надання відповідної інформації при проведенні контролюючими та правоохоронними органами планових та позапланових перевірок. За результатами роботи “гарячої лінії” суб’єкти підприємницької діяльності отримали біля 500 усних консультацій та 200 письмових роз’яснень. Інформація про створення “гарячої лінії” була розміщено в мережі Інтернет, та щонеділі опубліковуються в ЗМІ.

З метою формування позитивного іміджу підприємців міста, протягом І кварталу поточного року на виставкових площах ЗАТ “Експо – Миколаїв” проведено 5 виставок – ярмарків, в яких прийняли участь більш ніж 250 підприємців міста.

Протягом І кварталу 2007 року продовжено реалізацію Проекту підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для малого підприємництва “Ініціатива Миколаївського міського голови - “Вчимося бізнесу”. Проект здійснюється на базі Миколаївського Регіонального центру підтримки бізнесу і включає в себе: конкурсний відбір учасників, оцінку підприємницьких здібностей, вивчення основ економіки, фінансів, маркетингу, менеджменту, бізнес – планування, юридичні аспекти відкриття власної справи; розробка та захист бізнес – планів. Курс навчання проводять кваліфіковані спеціалісти володіючи передовими технологіями навчання.

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” в частині забезпечення гласності у процесі підготовки проектів регуляторних актів виконавчим комітетом Миколаївської міської ради проводиться відповідна робота щодо забезпечення можливості ознайомлення підприємців, громадських організацій з проектами регуляторних актів.

Разом з тим спільно з підприємцями міста та громадськими об’єднаннями підприємців, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради проводяться обговорення проектів регуляторних актів, зауваження та пропозиції учасників слухань включаються до проектів регуляторних актів.

З метою створення умов для організації безробітними ефективної підприємницької діяльності з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття районними центрами зайнятості в м. Миколаєві надається фінансова допомога для започаткування власної справи новим підприємницьким структурам та підприємцям (з числа безробітних), звіти про проведену роботу надаються до виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Якщо ваші права порушені, Ви можете звернутись до:

Уповноваженого Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Миколаївській області

-

Коссе Дмитро Дмитрович
тел 55-41-47
вул. Велика Морська,45 (3-й поверх)
(розгляд заяв, та претензій підприємців)

Представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Миколаївській області

-

Вєтров Валерій Євгенович
голова представництва
тел. 35-12-62, 35-02-54
вул. Адміральська, 20, к. 1 74
(аналіз та погодження місцевих розпорядчих актів, що стосується підприємницької діяльності; внесення пропозицій про їх відміну у разі невідповідності цих актів державної політики щодо розвитку
підприємництва та Указів Президента України
)

“Експрес - групи” по захисту прав підприємців при перевірках

-

Представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Миколаївській області, ЗМІ громадські організації підприємців, юридичні фірми
тел. 35-12-62
вул. Адміральська, 20, к. 17 4
(якщо вас перевіряють незаконно)

Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при міському голові

-

Женжеруха Олександр Жоржович
заступник голови ради, заступник міського голови
Курляк Олександр Миколайович
секретар ради, начальник сектору підтримки підприємницької діяльності
тел. 35-20-40, 35-00-42, 35-02-22
вул. Адміральська, 20, к. 401, 405, 411
(визначення стратегії розвитку підприємництва в місті, обговорення рішень, розпоряджень виконкому міської ради та програми розвитку підприємництва)

Управління формування споживчого ринку та підтримки підприємництва головного управління економіки облдержадміністрації

-

Грипенко Володимир Кузьмич
начальник управління
тел. 35-91-66
вул. Адміральська, 22, к.808
(реалізація державної політики щодо розвитку підприємництва в області)

Апеляційної ради з питань розгляду заяв та скарг суб'єктів підприємницької діяльності

-

Гранатуров Юрій Ісайович
перший заступник міського голови, голова ради
тел. 35-15-56
вул. Адміральська, 20, к. 359
(розгляд заяв суб'єктів підприємницької діяльності на дії органів місцевого самоврядування та органів державного контролю)

Постійної депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування населення, захисту прав споживачів

-

Качний Ігор Сталіноленович
голова комісії
тел. 32-20-74
вул. Адміральська, 20, к. 163
(розгляд заяв щодо надання того чи іншого права суб'єктам підприємництва)

Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу

-

Білявська Ганна Олексіївна
директор центру
тел. 35-23-02
вул. Лягіна, 2, к. 104
(надання спектру консультацій послуг, необхідних для роботи підприємств, починаючи з моменту створення та завершуючи їх модернізацію; підготовка спеціалістів для сфери підприємницької діяльності; управління інформаційними процесами)

Гільдії організаторів торгівлі м. Миколаєва

-

Коновалов В'ячеслав Петрович
тел. 21-01-18
(захист підприємців, працюючих у
сфері торгівлі)

Асоціація громадських організацій підприємців Миколаївської області

-

Кочубей Олексій В'ячеславович
перший заступник голови асоціації, директор юридичної фірми “Едвайс – консульт”.
тел. 47-73-39
вул. Шевченко, 64
(захист прав підприємців області)

Всем мужикам желается не только заниматься любовью, но и ощущать удовольствие от иных тактильных услуг. Всегда шикарные массажистки хотят выполнить все ваши самые сокровенные потребности. У нас можно купить диплом недорого без предоплаты. Anime